Попуст!

Анален тренинг сет бат плагови Серискиот разбојник

2,390 ден. 1,990 ден.

Анален тренинг сет бат плагови се состои од три совршено изработени бат плагови, тие се мазни и меки на допир, стануваат лизгави и  идеални за благопријатна пенетрација кога ќе се навлажнат со лубрикант, на основата имаат стеснување и држач за полесно да ги контролирате бат плаговите. Сетот е одличен за почетници па дури и за оние кои веќе користеле бат плаг.  Започнете да ги истражувате аналните задоволства со малиот, насладувајте се со средниот и доживејте експлозии на анални оргазми со големиот. Истренирајте го добро вашиот чмар и изненадете го вашиот партнер.

Боја: Телесна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 10,5 см./12 см./17 см.

Должина на употребливиот дел: 9,15 см./10,15 см/15,25 см.

Дијаметар: 3 см./4 см./4,5см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри со овој сет бат плагови. Започнете со најмалиот, за на крај да доживеете неописливо искуство со најголемиот!
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Нема на залиха

Опис

Опис

Анален тренинг сет бат плагови

Анален тренинг сет бат плагови Серискиот разбојник

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest