Попуст!

Секси танга

290 ден. 190 ден.

Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана. Овој производ е една големина. Лесно се растега и може да ја носат дами со различни димензии.

Материјал: Полиамид

Боја: Црна

Купете го овој производ со 10% попуст

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  1. Доставувачот не знае што има во пакетот
  2. Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако изрично не побарате.
  3. Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  4. Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  5. Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  6. Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  7. Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

 

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest