Реалистичен дилдо 23 см

890 ден.

Овој див и реалистичен дилдо има мазна текстура и боја на природна кожа, и овозможува стимулација до земање на здивот за време на пенетрација. Овој дилдо за којшто сите зборуваат има совршено заоблена глава и е со испакнати вени за дополнителен реалистичен изглед. На дното има вакум базаша на база овозможувајќи вашите раце да бидат слободни, така што ќе можете да пробате најразилчни пози.

Боја: Tелесна

Должина: 23,5 см.

Употреблива должина: 19,5 см.

Дебелина: 4 см

Материјал: меко ПВЦ

 • Изработен од материјал кој е задоволителна имитација на кожа, направен според најнова технологија. Однадвор е мек, но стегнете го и ќе ја осетите неговиот цврст скелет однатре
 •  Неговото флексибилно тело се превиткува и задржува позиција, добро се прилагодува кон телото
 • Тенкото тело и стеснетата глава овозможува комфорт при пенетрација
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
 •  Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

ШИФРА BW-7011C Категории: ,

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 6 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ

Pin It on Pinterest