Попуст!

Реалистичен дилдо Облакодер

2,790 ден. 2,190 ден.

Реалистичен дилдо Облакодер

Запознајте ја новата серија на дилда, изработени од најквалитетен силикон! Ова дилдо има реалистичен облик, нежно испакнати вени по неговото долго, мазно тело и испакната, мека главичка. Нежен е и мек на допир, а цврст од внатре, совршено направен што изгледа премногу реално! Хипоалергенски е и лесен за одржување. Во комбинација со лубрикант, станува мазен и лизгав, спремен за долго уживање!

Боја: Телесна

Должина: 21,5 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4 см.

Материјал: Силикон

 • Изработен од чист платинум силикон, што го прави особено безбеден за употреба. Направен според најнова технологија. Однадвор е мек, но има цврста основа, На допир изгледа неверојатно реалистичен
 • Реалистичен изглед со нежно испакнати вени
 • Со него следува и антибактериска, микрофибер торбичка за пакување
 •  Изработен од чист медицински силикон, исклучително е безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски е и не содржи фталати, парфем нити латекс.
 • Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

  ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  • Доставувачот не знае што има во пакетот
  • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
  • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  • Пакетот изгледа отприлика вака:

  • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  • Плаќате во готово на доставувачот.

  Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

ШИФРА BL-86683 Категорија:

Опис

Опис

Реалистичен дилдо Облакодер

Дилдо

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest