Попуст!

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

1,390 ден. 1,190 ден.

Навлака за пенис – Ѓердан бисерен, ќе ви даде дополнителни сантиметри во должина туку и во дебелина, додека главичката е изработена реалистично, надолу има релјефни форми во вид на бисерен ѓердан кој ќе ја доведе вашата партнерка до лудило! Основата на навлаката е изработена со екстремно меки ресички кои при пенетрација ги стимулираат вагиналните усни и клиторисот. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа така што навлаката е ултра мека и нежна и пријатна на допир. Се навлекува лесно и стои прицврстена за пенисот за време на сексот. Се одржува лесно со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

  • Го зголемува обемот
  • Нежна и растеглива, неверојатно мека, изработена со релјефна површина за дополнителна стимулација на партнерката
  • Целосно затворена, има заштитна функција
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-26193 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

Навлака за пенис Ѓердан бисерен

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 6 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ

Pin It on Pinterest