Попуст!

Навлака за пенис со стимулатори

1,390 ден. 990 ден.

Навлака за пенис со стимулатори. Навлака којашто му дава на вашиот пенис неверојатна релјефна површина која незнае друго освен да задоволи и да доведе до лудило. Навлаката е со реалистично изработена главичка, малку накривено тело и безброј полукружни стимулаторчиња, а пред крајот има меки ресички кои знаат да доведат до експлозивен оргазам. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа така што чувството при пенетрација е реалистично и возбудливо.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-25193 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис со стимулатори

Навлака за пенис со стимулатори

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest