Попуст!

Навлака за пенис со скротум

990 ден. 790 ден.

Навлака за пенис со скротум. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа што значи дека е пријатна и мека, има реалистично главче и испакнати вени по целата должина, додека на основата има мек скротум и обрач со стимулатори кои сите заедно пружаат неверојатно уживање. Навлаката е растеглива и универзална, се навлекува со мало количество на лубрикант, се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубриканти на водена основа.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-25393 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис со скротум

Навлака за пенис со скротум

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest