Попуст!

Мултифункционален вибратор со стимулатор Утринско Изненадување

2,990 ден. 2,590 ден.

Мултифункционален вибратор со стимулатор Утринско Изненадување

Дозволете му на овој зајак да Ви го задрма телото! Овој вибратор е совршен за почетници, но е доволно моќен и мултифункционален за да го задоволи вкусот и на искусните. Вибрирачкото јајце е поставено во нежен и мек зајак, а со своите 7 вибрирачки функции и ротирачката глава исполнета со малечки топчиња. додава ново ниво на неопислива стимулација. Функциите се регулираат лесно со помош на контролната платформа. Вибраторот е водоотпорен.

Боја: Виолетова

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 25,5 см

Должина на употребливиот дел: 14 см

Дијаметар: 3-4см

Напојување: 4 батерии тип АА

 • Мултибрзински и силни 7 вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
 • Ротирачки топчиња поставени на средина на телото за сензуална масажа
 •  Ротирачка глава и во двете насоки
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
 • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
 • ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!
  • Доставувачот не знае што има во пакетот
  • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
  • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  • Пакетот изгледа отприлика вака:

  • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  • Плаќате во готово на доставувачот.

  Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Нема на залиха

ШИФРА BL-37001 Категорија:

Опис

Опис

Мултифункционален вибратор со стимулатор Утринско Изненадување

Вибратор

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest