Мини силиконски навлаки

190 ден.

Еластични навлаки за пенис секоја со различна релјефна структура за поинтензивна стимулација на вагината. Навлаките се со универзална големина и се поставува лесно со помош на лубрикант врз еректиран пенис или вибратор. По употребата и вадењето на навлаката, таа се враќа во првобитната големина. При поставувањето, навлаката треба да ја премачкате со лубрикант на водена база (никако силиконски). Наменета е за повеќекратна употреба. Се чисти лесно – со вода и благ сапун.

Боја: Проѕирна

Материјал: Силикон

НАПОМЕНА! Навлаките се продаваат одделно, цената е за едно парче.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА 3006010023 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мини силиконски навлаки

Мини силиконски навлаки

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest