Попуст!

Мастурбатор реалистична вагина

2,490 ден. 1,790 ден.

Мастурбатор реалистична вагина. Неверојатен мастурбатор кој освен тесен и сладок влез ќе ви овозможи сладострасни вибрации за незаборавни чувства на екстаза. Уживајте со оваа реалистична вагина бидејќи истата е изработена од клон кожа и ќе ви пружи едно реално задоволство. Се одржува лесно со благ сапун и млака вода. Се препорачува употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Уживајте.

Материјал: Клон кожа

Боја: Телесна

Напојување: 2 АА батерии

  • Ребрест вагинален и анален канал за поинтензивна стимулација
  • Реалистичен изглед со извонреден дизајн
  • Неверојатно е мек и нежен, доаѓа заедно со вибрирачко јајце за незаборавни искуства
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА 3000004686 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мастурбатор реалистична вагина

Мастурбатор реалистична вагина

Мастурбатор реалистична вагина

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest