Мастурбатор Секс кукла

3,190 ден.

Мастурбатор Секс кукла. Реалистично изработен мастурбатор во форма на женско торзо. Грабнете го струкот на кукличето и влезете во тесните длабочини на нејзините отвори, нема да ве изневери бидејќи чувството во внатрешноста е идентично со влезот во вистинска вагина. Олеснете се во слатката внатрешност на куклата, исперете со благ сапун и млака вода и почнете одново, жешкава кукла никогаш не се уморува и секогаш посакува уште!

Материјал: Клон кожа

Боја: Телесна

Големина: 15 см

  • Ребрест канал за поинтензивна стимулација
  • Интересен и реалистичен дизајн
  • Има отвор на каналот и од задната страна
  • Неверојатно е мек и нежен, лесен за одржување
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-92433 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мастурбатор  Секс кукла

Мастурбатор Секс кукла

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest