Попуст!

Мастурбатор Расчепи ме

3,190 ден. 2,290 ден.

Мастурбатор Расчепи ме. Совршен дизајн на мастурбатор за оние кои сакаат да гледаат како таа си го растура клиторисот додека вие се втурнувате во слатките длабочини. Реалистичен мастурбатор со релјефна изработена внатрешност за дополнитела и поинтензивна стимулација на пенисот. Материјалот е од клон кожа и веднаш ја абсорбира топлината од телото што значи за кратко ќе имате врела, расчепена…. Уживајте

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

 • Ребрест вагинален канал за поинтензивна стимулација
 • Со интересен дизајн за да Ви ја разбуди фантазијата
 • Неверојатно е мек и нежен
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Нема на залиха

Опис

Опис

Мастурбатор Расчепи ме

Мастурбатор Расчепи ме

 

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 6 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ

Pin It on Pinterest