Попуст!

Мастурбатор Анус и вагина

1,790 ден. 1,490 ден.

Мастурбатор Анус и вагина, невибрирачки двостран мастурбатор изработен од клон кожа со кој можете да постигнете навистина реално задоволство! Од едната страна се наоѓа вагина, срамните усни се изработени како на вистинска жена, па затоа и изгледа толку реално. Исто така од другата страна се наога реалистично изработен анус. Прекриена со доволна количина на лубрикант, ќе имате чувство како да водите љубов со вистинска возбудена жена. Дизајнот на вагината е оформен така што можете лесно да ја придржувате со рака. Материјалот е мек и нежен и потполно ја прима топлината на телото. Задолжително користете го со лубрикант на водена база.

Боја: Tелесна

Материјал: Клон кожа

  • Вагинален и анален канал, поставени на спротивните страни
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-99503 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Мастурбатор Анус и вагина

Мастурбатор Анус и вагина

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest