Избери страна

Марчело реалистичен вибратор

2,490 ден.

Мултибрзински вибратор со испакнати вени во реалистична форма со тестиси. На долниот дел има подножје кое може да створи вакуум на било каква мазна површина, така што рацете можат да ви бидат постојано слободни.

Ова е уште еден производ од Нанма, најголемата и најпознатата фабрика за секси играчки во Кина. Се произведува во истата форма и со истите функции многу години без никаква промена, и за него може да се каже дека е евергрин. Ние го продаваме повеќе од 15 години.

Материјал: Фино и меко пвц

Контрола на функциите: Брзината на вибрациите се контролира со далечински управувач.

Целосна должина: 20 см.

Должина на употребливиот дел: 18 см.

Дијаметар: 5 см.

Напојување: 3 батерии тип АА (1,5 В)

 

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

  • Доставувачот не знае што има во пакетот
  • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
  • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
  • Пакетот изгледа отприлика вака:

  • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
  • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
  • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
  • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Нема на залиха

Опис

Опис

Марчело вибратор

Марчело вибратор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Марчело реалистичен вибратор”

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 8 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest