Лубрикант со ефект на загревање 100мл

590 ден.

Лубрикант со ефект на загревање. Лубрикантот е дерматолошки и клинички тестиран. Лубрикантот е без мирис и вкус, ја прави кожата лизгава, свиленкаста, ја загрева и овозможува и двајцата партнери да станат супер возбудени! Лубрикантот е компатибилен со сите кондоми.

Начин на употреба: Нанесете ја саканата количина од лубрикантот на било кој дел од телото и нежно масирајте додека не ја постигнете саканата влажност.

Количина: 100мл.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3100003558 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Лубрикант со ефект на загревање 100мл

Лубрикант со ефект на загревање 100мл

Лубрикант со ефект на загревање 100мл

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest