Попуст!

Дилдо бат плаг Медиум

990 ден. 690 ден.

Дилдо бат плаг Медиум е совршено изработен бат плаг, мазен и мек на допир, станува лизгав и  идеален за благопријатна пенетрација кога ќе се навлажни со лубрикант, на основата има стеснување и држач за полесно да го контролирате, но и за удобно да си стои вметнат во анусот за време на секс.

Боја: Телесна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 12,5 см

Должина на употребливиот дел: 10,5 см.

Дијаметар: 4 см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-18703 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Дилдо бат плаг Медиум

Дилдо бат плаг Медиум

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest