Попуст!

Двоен мастурбатор Вагина и анус

3,190 ден. 2,890 ден.

Двоен мастурбатор Вагина и анус. Вие одлучувате во кој отвор ќе си ги ублажите страстите, во вагината или анусот? Можеби наизменично? Реалистично изработени со релјефни тунели кои совршено ќе го обвиткаат вашиот пенис во целост и ќе ви го пружат задоволството кое го заслужувате.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

  • Ребрест вагинален и анален канал за поинтензивна стимулација
  • Има отвор на каналот и од задната страна
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-80873 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Опис

Двоен мастурбатор Вагина и анус

Двоен мастурбатор Вагина и анус

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest