Избери страна

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

1,190 ден.

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.

Еџ е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот!

Прераното свршување ги фрустририра жените!

Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.

Кликни тука за да прочиташ повеќе детали за производот.

Неговиот неоспорен ефект го докажуваат и одличните оценки на Амазон, погледнете на линкот:

https://www.amazon.com/Edge-Delay-Gel-Desensitizing-Applications/dp/B06XKQTDTH/ref=sr_1_fkmr1_1_s_it?s=hpc&ie=UTF8&qid=1516983168&sr=1-1-fkmr1&keywords=edge+delay+gel+australia

Нарачај го овој производ на тел. 075455953 секој ден освен недела од 11 до 20 часот.

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Опис

Опис

Гел против прерана ејакулација – ЕЏ

Трае подолго од сите до сега познати средства

Само една мала капка од Гелот ЕЏ намачкана на главичката од пенисот ќе му ја намали осетливоста во следните 6 часа без да го отрпне и да ви го намали задоволството.

Оралниот секс со ЕЏ е вкусен!

Хемиските средства за намалување на осетливоста имаат горчлив вкус и се ставаат непосредно пред сексуалниот однос. За разлика од нив, ЕЏ се става еден час пред сексот и тоа во многу мало количество, така што целосно се апсорбира во кожата и нема непријатен вкус.

Има одлична цена!

За само 1200 денари добивате тубичка од 7 милилитри во којашто има повеќе од 50 капки, а само ЕДНА капка е доволна за целовечерно користење.

Еџ ќе ве направи среќни

Ова е факт затоа што сега траењето на сексот нема да биде проблем за вас. Од друга страна, дејството на ЕЏ е толку долго што целата ноќ може да биде уживање за двајцата партнери.

Еџ е 100% природен хербален производ

Еџ не содржи медикаменти, хемиски супстанции и анестетици како другите познати средства. Произведен е од природни состојки.

Еџ нема непосакувани ефекти

Кога го користите ЕЏ вие знаете дека не се изложувате себеси на ризици од несакани дејства што можат да се јават при користење на хемиски средства.

Лубрикант

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 8 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest