Попуст!

Гег бол Метална алка

1,490 ден. 990 ден.

Гег бол Метална алка, остварете си ги фантазиите со оваа метална алка со која ќе му/и ја држите устата отворена на вашиот/шата партнер/ка додека вие ги задевате одоколу. Алката лесно влегува во устата а страничните кожни држачи се поставуваат така што не доаѓа до отсуство на комфор. Големината можете да ја регулирате со помш на ремчето одзади.

Големина: Универзална

Боја: Црна

Материјал: Метал/ПВЦ/Кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3000011670 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Гег бол Метална алка

Гег бол Метална алка

Гег бол Метална алка

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest