Попуст!

Вибратор Страст 3

1,990 ден. 1,490 ден.

Вибратор Страст 3 е извонредно мек вибратор во реалистична форма со реалистично изработена главичка и малку накривен за полесна пенетрација, телото му е обвиткано во испакнати вени за додатна стимулација додека надолу завршува со меки ребра за ултра стимулација. Јачината на вибрациите се контролира со потенциометар што се наоѓа на основата од вибраторот. Водоотпорен е и забавата слободно можете да ја префрлите во бањата. За подобро уживање со овој производ ви препорачуваме да користите лубрикант на водена база.

Боја: Телесна

Должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 19,5 см

Дијаметар: 4 см

Материјал: Желе

Напојување: 2 батерии тип АА

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Извонредно дизајниран – со благо испакната глава и тенко тело, овозможува удобност при пенетрацијата
  • Мек е и флексибилен, со реалистичен изглед, што ќе Ви предизвика неизмерно задоволство
  • Изработен од посебен ТПЕ материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-10033 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Вибратор Страст 3

Вибратор Страст 3

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest