Попуст!

Реалистичен вибратор Мистер Скин

1,790 ден. 1,490 ден.

Реалистичен вибратор Мистер Скин. Мултибрзински и водоотпорен вибратор со реалистично изработено тело, главче и испакнати вени за дополнителна стимулација. На основата на вибраторот се наоѓа потенциометар со кој можете да ја регулирате брзината на вибрациите. Уживајте.

Боја: Телесна

Должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 19 см

Дебелина: 5 см

Материјал: ПВЦ

Напојување: 2 батерии тип ААА

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Извонредно изработен со остра глава и испакнати вени за посилна стимулација
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

Нема на залиха

ШИФРА BL-11353 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Реалистичен вибратор Мистер Скин

Реалистичен вибратор Мистер Скин

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest