Попуст!

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

3,190 ден. 2,190 ден.

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила. Разгалете се, Вие го заслужувате тоа, нели? Овој Див зајак има 64 различни комбинации на вибрирање! Вибраторот има реалистична, мазна оформена главичка која е пријатна при пенетрација. Водоотпорен е, но не и контролната табла, доколку ви се намокри контролната табличка избришете ја со сува крпа и оставете го да се исуши целосно. Стимулаторот е во форма на зајаче и е исто така мултибрзинско. Металните топчиња во внатрешноста на вибраторот вибрираат и ги разнесуваат вубрациите низ целото тело на вибраторот. Истражувајте ги нивоата и начините на вибрирање и дозволете му на дивиот зајак да ве полуди.

Боја: Лила

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 28 см

Должина на употребливиот дел: 19см

Дијаметар: 4см

Напојување: 4 батерии тип ААА

  • Мултибрзински и силни вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

Нема на залиха

Опис

Опис

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

Вибратор со стимулатор Дивиот зајак Лила

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest