Попуст!

Вибратор Луцифер

2,390 ден. 1,890 ден.

Вибратор Луцифер. Овој црвен ѓавол ќе ве загрее до степен на топење! Има реалистично изработена главичка за пријатна пенетрација, а целото негово тело е дефинирано со пеколно добри вени за поинтензивно чувство на исполнетост и стимулација. Мултибрзински, сладострасно мек, флексибилен и водоотпорен. На основата на ова црвено чудовиште се наоѓа потенциометар со кој се регулираат брзините на вибрациите. Одберете ја вибрацијата што ви одговара најмногу и дозволете си пеколно добри сензациии. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Се одржува лесно со млака вода и благ сапун.

Материјал: Клон кожа

Боја: Црвена

Целосна должина: 23 см.

Должина на употребливиот дел: 19,5 см.

Дијаметар: 3,5 – 5 см.

Напојување:  2 АА батерии

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА BL-30158 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Вибратор Луцифер

Вибратор Луцифер

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest