Избери страна

Попуст!

Вибратор Искушувачот

2,390 ден. 1,490 ден.

Вибратор Искушувачот. Овој црвен ѓавол ќе ве загрее до степен на топење! Има реалистично изработена главичка за пријатна пенетрација, а од половината надолу има здебелување на телото за поголем притисок и поинтензивно чувство на исполнетост. Мултибрзински, сладострасно мек, флексибилен и водоотпорен. На основата на ова црвено ѕудовиште се наоѓа потенциометар со кој се регулираат брзините на вибрациите. Одберете ја вибрацијата што ви одговара најмногу и дозволете си пеколно добри сензациии. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Се одржува лесно со млака вода и благ сапун.

Материјал: Клон кожа

Боја: Црвена

Целосна должина: 22 см.

Должина на употребливиот дел: 19 см.

Дијаметар: 2,5 – 5 см.

Напојување:  2 АА батерии

  • Мек и еластичен. Нежен на допир, а сепак доволно цврст за да си ја заврши работата
  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

 

Нема на залиха

Опис

Опис

Вибратор Искушувачот

Вибратор Искушувачот

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 8 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest