Попуст!

Бат плаг шеќерно срце

1,690 ден. 890 ден.

Бат плаг шеќерно срце. Перфектен за запознавање на аналните игри е токму овој производ. Дозволете си го сензационалното чуство со оваа мазна и мека играчка. Производот е долг 10см. и е во форма на капка. Започнува со заострен врв по кој се создава капка која надолу е релјефно избраздена и е со дијаметар од 2,5 см. Долниот дел од овај производ содржи платформа за поголема удобност и безбеднест во вашите љубовни игри на која има англиски натпис „наполни ме“.

Боја: Жолта

Должина: 10 см

Употреблива должина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5 – 4,5 см

Материјал: Силикон (со сатенски финиш)

Препораки: При чистењето на овие играчки никогаш не користете алкохол или лубрикант на глицеринска база. За да ја исчистите вашата играчка од желе, употребувајте специјално средство за чистење или хидратантен сапун.

 • Со својот анатомски облик овозможува комфорт при пенетрација и останува безбедно вметнат
 • Секоја боја доаѓа со уникатна еротска порака
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
 • Безбедносна основа во облик на срце. Нежен и флексибилен. Чист силикон

 
Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

ШИФРА BL-95730 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Бат плаг шеќерно срце

Бат плаг шеќерно срце

 

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 30 ДЕНАРИ

 

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest