Избери страна

Попуст!

Бат плаг шеќерно срце

1,690 ден. 890 ден.

Бат плаг – шеќерно срце. Перфектен за запознавање на аналните игри е токму овој производ. Дозволете си го сензационалното чуство со оваа мазна и мека играчка. Производот е долг 10см. и е во форма на капка. Започнува со заострен врв по кој се создава капка која надолу е релјефно избраздена и е со дијаметар од 2,5 см. Долниот дел од овај производ содржи платформа за поголема удобност и безбеднест во вашите љубовни игри на која има англиски натпис „Јавај ме“.

Боја: Розева

Должина: 10 см

Употреблива должина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5 – 4,5 см

Материјал: Силикон (со сатенски финиш)

 • Со својот анатомски облик овозможува комфорт при пенетрација и останува безбедно вметнат
 • Секоја боја доаѓа со уникатна еротска порака
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
 • Безбедносна основа во облик на срце. Нежен и флексибилен. Чист силикон

Погледнете каде се наоѓа нашата продавница.

ВРШИМЕ ГАРАНТИРАНО 100% ДИСКРЕТНА ИСПОРАКА!

 • Доставувачот не знае што има во пакетот
 • Пакетот ви стигнува во базата на карго сервисот. Не ви го носат дома, освен ако сами не побарате.
 • Пакетот е неутрален/дискретен/без ознаки
 • Пакетот изгледа отприлика вака:

 • Како испраќач секогаш стои лично име. Не пишува фирма и слично.
 • Никаква ознака за содржината на пакетот не стои на површината на опаковката.
 • Цената на доставата е 150 денари насекаде.
 • Плаќате во готово на доставувачот.

Кликнете тука за да ги прочитате сите наши принципи на работа.

Нема на залиха

ШИФРА BL-95710 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Бат плаг шеќерно срце

Бат плаг шеќерно срце

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 8 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

Pin It on Pinterest