Попуст!

Женска црна ташна CNT-803-500

Број на артикал: CNT-803-500 Категорија

1,490 ден. 790 ден.

Дамско ранче CNT –803-500 Должина:33цм

Ширина:12цм

Висина: 29цм

Боја: Темно тегет

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: Три внатрешни џеба со патент

Нема на залиха

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

Попуст!

Женска црна ташна CNT-803-500

Број на артикал: CNT-803-500 Категорија

1,490 ден. 790 ден.

Дамско ранче CNT –803-500 Должина:33цм

Ширина:12цм

Висина: 29цм

Боја: Темно тегет

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: Три внатрешни џеба со патент

Нема на залиха

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ