Попуст!

Женска бордо ташна CNT-X-9215-600

Број на артикал: CNT-X-9215-600 Категорија

1,690 ден. 890 ден.

Дамска ташна –X -9215 -600

Должина: 23цм

Ширина: 9цм

Висина: 16цм

Боја: Мат бордо

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: внатрешни три џебчиња и надворешно едно џепче со патент

Нема на залиха

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

Попуст!

Женска бордо ташна CNT-X-9215-600

Број на артикал: CNT-X-9215-600 Категорија

1,690 ден. 890 ден.

Дамска ташна –X -9215 -600

Должина: 23цм

Ширина: 9цм

Висина: 16цм

Боја: Мат бордо

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: внатрешни три џебчиња и надворешно едно џепче со патент

Нема на залиха

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ