Вибрирачки гел со вкус на водка

Број на артикал: VIB0003

990 ден

Нема на залиха

‘-Овој течен вибратор предизвикува затоплување и пулсирачки и вибрирачки сензации кој делува повеќе од 30 минути.

-Производот е унисекс, може да се користи при мастурбација, бакнување и може да се користи при орален секс поради то што го има пријатниот вкус на жестокиот пијалок Вотка

Како се употребува: Нанесете 1-3 капки на клиторисот или 1 капка околу пенисот и почекајте неколку минути да делува.
Ние препорачуваме за почеток да нанесете по 1 капка да видите како ќе ви делува, а потоа ако ви е малку покачете ја количината што ја нанесувате.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!