Вибратор

ШИФРА: BI-14242

1,590 ден

Нема на залиха

Дали вашаша Г-точка моли за повеќе задоволство? Овој луксузен и моќен силиконски вибратор е подготвен да одговори на повикот. Со години, нашите клиенти бараа совршена комбинација на стил, пенетрација, моќ и задоволство. Сега е тука! Овој прекрасен вибратор за Г-точка е доволно стилски за да стане скапоцен камен во вашата колекција на секс играчки. Но, само кога ќе го вклучите, ќе ги откриете волшебните 30 функции на вибрација. Специфичен е по тоа што има функција да вибрира според фрекфенцијата на музика или звукот на гласот на вашиот партнер.

Боја: Розева

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 18 см

Дебелина: 4 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

 • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
 •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
 • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

1 човек го гледаат овој производ сега!
 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!