Секс карти! 50 нови секс пози за вас и вашиот партнер

Број на артикал: LT-SC1209

490 ден

Овој шпил катри со 50 различни секс пози е тука за да внесе малку возбуда во вашите интимни моменти. Секоја карта има уникатна и разиграна поза, комплетирана со илустрации и упатства. Без разлика дали сте искусен професионалец или штотуку почнувате со секс игрите, овие карти се совршен начин за истражување и експериментирање со вашиот партнер.

  • Додадете малку смеа во вашиот љубовен живот со хумористични позиции
  • Направете ја вашата вечер Луда и не заборавна!

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Опис на производот

Payment Methods:

  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко логистик за цела Македонија

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!