Select Page

Пеперминт гел за орален секс

SKU: 7339577512 Category:

 11.24

Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите Еро гелот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој гел го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот вкус, споен со опоен мирис на пеперминт, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Еро гелот ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

 • докажан квалитет како медицински производ
 • производ подложен на редовна контрола на квалитет
 • Ph оптимизиран
 • овозможува долготрајно навлажнување
 • ефикасен е и со многу мала количина
 • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
 • растворлив во вода и безмастен
 • идеален за орален секс
 • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
 • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете неколку капки гел на усните или на гениталните органи.

Количина: 50 мл.

Состав: AQUA (WATER), GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM SACCHARIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, DEHYDROXANTHAN GUM, HYDROXYPROPYL GUAR, PROPYLENE GLYCOL, MENTHOL, CERA ALBA, LIMONENE, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, LINALOOL, PTYCHOPETALUM OLACOIDES BARK/ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, EUGENOL

Out of stock

Погледнете како дискретно и неутрално ги пакуваме пратките!

100% БЕЗБЕДНА ОНЛАЈН НАПЛАТА

ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ

(+389) 75-455-953 11-20 часот

ПИШЕТЕ НИ НА ФЕЈСБУК

НАРАЧАЈТЕ ЛУКСУЗНО ПАКУВАЊЕ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

ИСПОРАКА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

Пеперминт гел за орален секс

SKU: 7339577512 Category:

 11.24

Out of stock

Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите Еро гелот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој гел го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот вкус, споен со опоен мирис на пеперминт, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Еро гелот ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

 • докажан квалитет како медицински производ
 • производ подложен на редовна контрола на квалитет
 • Ph оптимизиран
 • овозможува долготрајно навлажнување
 • ефикасен е и со многу мала количина
 • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
 • растворлив во вода и безмастен
 • идеален за орален секс
 • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
 • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете неколку капки гел на усните или на гениталните органи.

Количина: 50 мл.

Состав: AQUA (WATER), GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM SACCHARIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, DEHYDROXANTHAN GUM, HYDROXYPROPYL GUAR, PROPYLENE GLYCOL, MENTHOL, CERA ALBA, LIMONENE, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, LINALOOL, PTYCHOPETALUM OLACOIDES BARK/ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, EUGENOL

Out of stock

Погледнете како дискретно и неутрално ги пакуваме пратките!

100% БЕЗБЕДНА ОНЛАЈН НАПЛАТА

ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

ПОБАРАЈТЕ ЛУКСУЗНО ПАКУВАЊЕ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

НАШИТЕ ЦЕНИ СЕ НАЈНИСКИ ВО РЕГИОНОТ

КАЈ НАС ДОБИВАТЕ НАЈМНОГУ ЗА ВАШИТЕ ПАРИ!

Пеперминт гел за орален секс

SKU: 7339577512 Category:

 11.24

Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите Еро гелот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој гел го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот вкус, споен со опоен мирис на пеперминт, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Еро гелот ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

 • докажан квалитет како медицински производ
 • производ подложен на редовна контрола на квалитет
 • Ph оптимизиран
 • овозможува долготрајно навлажнување
 • ефикасен е и со многу мала количина
 • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
 • растворлив во вода и безмастен
 • идеален за орален секс
 • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
 • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете неколку капки гел на усните или на гениталните органи.

Количина: 50 мл.

Состав: AQUA (WATER), GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN), LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM SACCHARIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, DEHYDROXANTHAN GUM, HYDROXYPROPYL GUAR, PROPYLENE GLYCOL, MENTHOL, CERA ALBA, LIMONENE, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, LINALOOL, PTYCHOPETALUM OLACOIDES BARK/ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, EUGENOL

Out of stock

Погледнете како дискретно и неутрално ги пакуваме пратките!

(+389) 75-455-953 11-20 часот

КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ ПРЕКУ ФЕЈСБУК

ДОСТАВА ВО НЕОЗНАЧЕНИ ПАКЕТИ

КАКО СЕ НАРАЧУВА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ. ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО МУ ПОМОГНА

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податици се целосно заштитени!

Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!