Автор: Петар Петровски

Од нејзината пичка капеше сперма

Ми се јави касно ноќта и ми кажа дека наредното утро ќе се забавува со нејзиниот нов оженет љубовник, ми рече дека можам да одам кај неа по 11 часот претпладне и ако сеуште има паркирано автомобил во нејзиниот двор, да почекам се додека не замине. Стигнав 10 мин пред 11 часот и видов дека сеуште имаше автомобил во нејзиниот двор, свртев неколку кругови околу блокот улици се додека автомобилот не замина. Се паркирав кај неа во дворот, влегов во нејзината куќа и се качив горе во нејзината спална

Повеќе

Го наби стреп-онот во мојата пичка

Ја соблеков облеката, но и понатаму бев на високите потпетици. Се наведнав над масата и Бети дојде од назад и ме плесна по газот. „Дозволи да ти одржам една лекција, девојче.“ рече Бети. Потоа таа ми залепи уште неколку шлаканици на мојот газ. Потоа дојде времето кога Бети требаше да ми го стави стреп-онот. Таа го наби во мојата пичка, ја грабна мојата коса и започна да пумпа. Мора да кажам, пумпаше доста силно

Повеќе

Бидете курва за вашиот сопруг, вашиот маж

Кога ќе водите љубов чувствувате како самиот чин да бил создаден само за вас двајцата. Понекогаш тоа е долг секс полн со копнеж, гледајќи ја во очи додека влегувате и излегувате од неа, сакајќи да свршувате со часови, со денови. Па и дури кога сте двајцата уморени, лежејќи еден до друг се чувствува оној блескав жар кој тлее во вас двајцата. Наредниот пат е малку пожестоко. Пушење, лижење, влечење за коса, плескање по газ, гребење, секс кој ќе ве остави без здив и ќе ве испоти. Ви звучи познато? Се надевам

Повеќе

Како да имате добар анален секс

Аналниот секс е последното табу по кое многу жени копнеат. Покрај предупредувањата што следат, аналниот секс може да биде интересен, забавен, да доживеете интензивни чувства, доколку направите се како што треба. Ова што ќе го прочитате е базирано на мое лично искуство, со надеж дека ќе им помогне на некои луѓе да уживаат во оваа активност

Повеќе

Како да доведете жена до супер секси оргазам?

Најдете девојка која мастурбира. Ако сакате ова да го направите уште првиот пат кога ќе го примените, треба да започнете со девојка која не се плаши од големиот оргазам. Во превод, девојка што се трие. Од голема помош е доколку знае да изведе сопствен оргазам повеќе пати, но и не е задожително. Девојката која често доживува оргазми е само на неколку чекори оддалечена од можноста за доживување на повеќекратен оргазам. Без разлика дали тоа го знае или не, вие можеби сте човекот кој ќе ја упати во тоа

Повеќе

Како да мастурбирате дома

Значи, сакате да го пронајдете најдобриот начин за да имате секс, но проблемот е што не живеете сами т.е. живеете со некој друг, на пример со вашите родители ( да некои и на триесет годишна возраст сеуште живеат со своите родители ), или сте на колеџ и живеете со цимер, или имате цимер по крвно сродство (брат/сестра ). Не очајувајте, сепак ништо не е изгубено, сепак можете да доживувате вртоглави оргазми па дури и да има некој на соседниот кревет

Повеќе

Подготвена пичка за кур

Додека си игравме со Лиле, можев да видам како Ристе ја полнеше устата на Тина со неговиот огромен кур. Конечно Ристе ја напучи Тина и започна да ја ебе. Јас и Лиле завршивме со нашата игра и почнав да ја гледам Тина. Многу ме возбудуваше глетката како некој друг маж ја ебе мојата жена. Лиле ме погледна и ме праша дали уживам во глетката. Кога и одговорив дека уживам да ја гледам Тина како се ебе со друг маж, таа клекна пред мене и почна да го пуши мојот кур

Повеќе

Ебење со тројца мажи истовремено

Почувствував еден пар раце како ме зграпчија за цицките, некои други ми го галеа стомакот, а третите газот. Не знам точно чии раце каде се наоѓаа, но беше проклето добро. Никогаш не е доволно од машко внимание. Дечко ми ми ја тргна тангата и ми го стави прстот во пичката. Нечии раце ми ги одврзаа врвките од горниот дел, а други раце ми ги соблекоа панталоните. Додека се виткав од сласт на прстите на дечко ми, Томе и Илија ми ги гризеа и штипеа брадавиците

Повеќе

Следи нѐ на

КОШНИЧКА

ЗЕМЕТЕ СИ ГО ПРОИЗВОДОТ ВО ЛУКСУЗНА УКРАСНА КЕСА ЗА САМО 60 ДЕНАРИ

СУПЕР ЦЕНА! 6 СПИСАНИЈА ЗА САМО 100 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ПРЕБАРАЈ

Pin It on Pinterest