Избери страна

Автор: Валентино Лауцоски

Од нејзината пичка капеше сперма

Ми се јави касно ноќта и ми кажа дека наредното утро ќе се забавува со нејзиниот нов оженет љубовник, ми рече дека можам да одам кај неа по 11 часот претпладне и ако сеуште има паркирано автомобил во нејзиниот двор, да почекам се додека не замине. Стигнав 10 мин пред 11 часот и видов дека сеуште имаше автомобил во нејзиниот двор, свртев неколку кругови околу блокот улици се додека автомобилот не замина. Се паркирав кај неа во дворот, влегов во нејзината куќа и се качив горе во нејзината спална

Повеќе

Го наби стреп-онот во мојата пичка

Ја соблеков облеката, но и понатаму бев на високите потпетици. Се наведнав над масата и Бети дојде од назад и ме плесна по газот. „Дозволи да ти одржам една лекција, девојче.“ рече Бети. Потоа таа ми залепи уште неколку шлаканици на мојот газ. Потоа дојде времето кога Бети требаше да ми го стави стреп-онот. Таа го наби во мојата пичка, ја грабна мојата коса и започна да пумпа. Мора да кажам, пумпаше доста силно

Повеќе

Бидете курва за вашиот сопруг, вашиот маж

Кога ќе водите љубов чувствувате како самиот чин да бил создаден само за вас двајцата. Понекогаш тоа е долг секс полн со копнеж, гледајќи ја во очи додека влегувате и излегувате од неа, сакајќи да свршувате со часови, со денови. Па и дури кога сте двајцата уморени, лежејќи еден до друг се чувствува оној блескав жар кој тлее во вас двајцата. Наредниот пат е малку пожестоко. Пушење, лижење, влечење за коса, плескање по газ, гребење, секс кој ќе ве остави без здив и ќе ве испоти. Ви звучи познато? Се надевам

Повеќе

Како да имате добар анален секс

Аналниот секс е последното табу по кое многу жени копнеат. Покрај предупредувањата што следат, аналниот секс може да биде интересен, забавен, да доживеете интензивни чувства, доколку направите се како што треба. Ова што ќе го прочитате е базирано на мое лично искуство, со надеж дека ќе им помогне на некои луѓе да уживаат во оваа активност

Повеќе

Како да доведете жена до супер секси оргазам?

Најдете девојка која мастурбира. Ако сакате ова да го направите уште првиот пат кога ќе го примените, треба да започнете со девојка која не се плаши од големиот оргазам. Во превод, девојка што се трие. Од голема помош е доколку знае да изведе сопствен оргазам повеќе пати, но и не е задожително. Девојката која често доживува оргазми е само на неколку чекори оддалечена од можноста за доживување на повеќекратен оргазам. Без разлика дали тоа го знае или не, вие можеби сте човекот кој ќе ја упати во тоа

Повеќе

Како да мастурбирате дома

Значи, сакате да го пронајдете најдобриот начин за да имате секс, но проблемот е што не живеете сами т.е. живеете со некој друг, на пример со вашите родители ( да некои и на триесет годишна возраст сеуште живеат со своите родители ), или сте на колеџ и живеете со цимер, или имате цимер по крвно сродство (брат/сестра ). Не очајувајте, сепак ништо не е изгубено, сепак можете да доживувате вртоглави оргазми па дури и да има некој на соседниот кревет

Повеќе

100% ДИСКРЕТНА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

НАЈНОВО! Mрсна секси аудио исповед во МП3 формат: Љубов кон младиот сосед. Купете ја за само 30 денари!

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!