Попуст!

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

1,490 ден. 1,190 ден.

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Дозволете си нешто ново! Овој бат плаг е несекојдневен во поглед на неговиот топчест облик, а завршува со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Неговата дебелина, како и специфичната форма ќе Ви покаже нови хоризонти на аналните игри. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Само за искусни!

Боја: Сина

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 10 см

Должина на употребливиот дел: 8,8 см.

Дијаметар: 5 см.

  • УНИКАТЕН ДИЗАЈН – Топчестата форма е наменета да Ви го прошири аналниот отвор и да Ве исполни, предизвикувајќи Ви неизмерни задоволства!
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување и безбедност при носењето.
  • НЕЖНОСТ – Направен од нежно ПВЦ со сатенски финиш
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА BL-15182 Категории: ,

Опис

Опис

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

Топчест син бат плаг Сумо Рвач

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest