Попуст!

Тепалка

1,690 ден. 990 ден.

Покажете му на партнерот кој е „главен“, или „казнете” го, но оставете траги кои ќе го потцетуваат на вашата љубов кон него. Тепалката има врвка од кожа за зглобот, за поголема контрола. Препуштете се на играта и уживајте.

Користете умерено и со взаемна согласност.

Боја: Црвена

Должина: 30cm

ШИФРА 55008486 Категорија: Tag:

Опис

Опис

Тепалка

Тепалка

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest