Попуст!

Стреп-он за жени со стимулатор

3,190 ден. 2,290 ден.

Мултифункционален стреп-он за жени. Содржи вибратор со ротирачка глава и перли и повеќебрзински стимулатор за клиторис во форма на зајаче. Главичката на вибраторот е леко испакната и заоблена за поинтензивна стимулација на Г-точката. Телото е избраздено со релјефни топчиња за посилна стимулација на вагиналните мускули и надолу продолжува со ротирачки перли. Каишот има закопчувалки и патент и може да се подесува . Интензивноста на вибрациите се регулира со далечински управувач со тоа што има можност вибраторот и стимулаторот да работат заедно, но и независно еден од друг. Препорачливо е да користите лубрикант на водена основа за да се избегне дискомфортот и да се зголеми задоволството од пенетрацијата.

Боја: Розева

Должина: 17 см.

Употреблива должина: 12,5 см.

Дебелина: 3,3 см.

Материјал: Желе

Напојување: 3 батерии АА

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Стреп-он за жени со стимулатор

Стреп-он за жени со стимулатор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Стреп-он за жени со стимулатор”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest