Силиконска розева навлака

490 ден.

Извонредна силиконска навлака која ќе го промени вашиот секс. Навлаката е со универзална големина и се поставува многу лесно со помош на лубрикант на еректиран пенис или вибратор. При поставувањето, навлаката треба да ја премачкате со лубрикант на водена база. Наменета е за повеќекратна употреба. Се чисти лесно со вода и благ сапун.

Боја: Розова

Материјал: Силикон

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3000009699 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Силиконска розева навлака

Силиконска розева навлака

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Силиконска розева навлака”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest