Попуст!

Розев бат плаг – голем Велемајсторот

1,390 ден. 890 ден.

Розев бат плаг – голем Велемајсторот

Вашиот омилен бат плаг доаѓа во повеќе димензии! Овој бат плаг со е совршен за веќе искусни уживатели на анален секс. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Прстенот кој е поставен на основата, го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Целосна должина: 11 см

Должина на употребливиот дел: 7,5 см.

Дијаметар: 3 см.

  • Наменет за почетници со своите мали димензии. Одличен за воведување во аналните игри
  • Дизајниран со остар врв за полесна пеентрација и прстен на основата за лесно отстранување
  • Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА BL-10380 Категорија:

Опис

Опис

Розев бат плаг – голем Велемајсторот

Розев бат плаг голем Велемајсторот

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest