Навлака проѕирна за пенис

190 ден.

Еластични навлаки за пенис, секоја со различна релјефна структура за поинтензивна стимулација на вагината. Навлаките се со универзална големина и се поставуваат лесно со помош на лубрикант врз еректиран пенис или вибратор. По употребата и вадењето на навлаката, таа се враќа во првобитната големина. При поставувањето, навлаката пожелно е да ја премачката со лубрикант на водена база (никако силиконски). Наменета е за повеќекратна употреба. Се чисти лесно – со вода и благ сапун.

Боја: Проѕирна

Материјал: Силикон

НАПОМЕНА!!! Навлаките се продаваат одделно, цената е за едно парче.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 3007009287 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака проѕирна за пенис

Навлака проѕирна за пенис

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Навлака проѕирна за пенис”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest