Навлака за пенис – продолжеток

590 ден.

Ако вашата партнерка сака подлабока пенетрација, можете да и ја овозможите со оваа екстензија од латекс која се навлекува како кондом и ќе Ви додаде плус 7 сантиметри на вашата големина. Едноставно се навлекува како кондом на еректиран пенис, и спремни сте да ја донесете партнерката до екстаза. Навлаката е за повеќекратна употреба, а се мие со топла вода и благ сапун. Навлаката не содржи лубрикант, затоа пожелно е да употребите мала доза на лубрикант на водена основа за полесно навлекување.

Боја: Tелесна

Големина: Универзална

Материјал: Латекс

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 55003338 Категорија: Tags: , ,

Опис

Опис

Навлака за пенис – продолжеток

Навлака за пенис – продолжеток

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Навлака за пенис – продолжеток”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest