Попуст!

Мини неглиже со долги ракави

1,390 ден. 290 ден.

Секси мини мрежест фустан со ниски рамена и долги ракави.Фустанот е изработен од исклучително ситна фина мрежа. Деколтето е мошне длабоко и пресечено до под градите, споено со тенка врвка која симетрично продолжува на ракавите кои нежно ги откриваат рамената. Материјалот е еластичен и се припива елегантно по телото. Комбинирајте со црни обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 85 % полиамид, 15 % еластин

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Мини неглиже со долги ракави

Мини неглиже со долги ракави

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини неглиже со долги ракави”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest