Реалистичен орален стимулатор

1,990 ден.

Овој реалистичен орален стимулатор е направен од супер мек силикон. Со негово користење ќе доживеете чувство подобро од реалното. Откако ќе пенетрирате во нејзините меки усни, ќе доживеете ново ниво на орален секс. Со овој производ ви следуваат и две тубички лубрикант.

Боја: Tелесна

Материјал: Силикон

Должина: 14 см

  • Ребрест канал за поинтензивна стимулација
  • Интересен и реалистичен дизајн
  • Има отвор на каналот и од задната страна
  • Неверојатно е мек и нежен, лесен за одржување
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

Опис

Опис

Погледнете видео демонстрација на овој производ

 

 

Реалистичен орален стимулатор

Реалистичен орален стимулатор

Реалистичен орален стимулатор

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Реалистичен орален стимулатор”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest