Крофна чанта

890 ден.

Чанта во вид на крофна, само за слатки девојки и секако за љубители на крофни. Овој интересен дизајн во исто време е и практичен. Доволно е голема за да собере новчаник, мобилен телефон, клучеви и некоја ситница, Изгледа оригинално и секако нема никогаш да ја изгубите, затоа што рачките на оваа чанта се всушност лисици. Закопчајте и уживајте во излегувањето без грижи. Лисиците се целосно безбедни, имаат заштитен механизам и освен со клучевите може да се отворат и со притискање на копче кое се наоѓа на алката.

Боја: Кремасто-розева

Материјал:100%Полиестер

Величина:18cm во дијаметар

Препораки: Доколку на забавата Ви се допадне некое момче можете на шега едната лисица да ја закачите на неговата рака и буквално да го „уловите“и да остане прикачен за Вас.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 30000A1014 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Крофна чанта

Крофна чанта

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest