Попуст!

Комплет долна облека за невести

1,990 ден. 490 ден.

Овај сет долна облека е составен од два дела. Гаќичките се изработени од нежен чипкан материјал. На предниот дел имаат мала сина машничка, а на задниот голема бела машничка. Градникот е изработен од нежен чипкан материјал, а предниот дел е украсен со сина мала машничка.

Материјал: 88% полиамид 12% еластин

 

Опис

Опис

Комплет долна облека за невести

Комплет долна облека за невести

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Боја

Големина

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет долна облека за невести”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest