Попуст!

Бројаница со пердуви

1,490 ден. 790 ден.

Комбинирана играчка со пердуви од едната страна и анална бројаница со четири топчиња од другата страна. Идеално за предигра пред анален секс. Задолжително користете лубрикант на водена основа со аналната бројаница. Уживајте умерено и со взаемна согласност.

Боја: Виолетова

Должина на рачката: 30cm

Должина на Бројаницата: 10cm

ШИФРА 3000008139 Категории: , Tags: ,

Опис

Опис

Бројаница со пердуви

Бројаница со пердуви

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest