Каиш за врат

2,190 ден.

За фетиш играчите заводлив каиш и ремче. Производот одговара на сите големини. Исполнете ги вашите неостварени фантазии.

Боја: Розева

Материјал: метал/ велур

Препорака: Може да се искомбинира со крзнени розеви лисици за екстра фетиш финиш.

Купете го овој производ со 10% попуст

 

ШИФРА 19076 Категории: , Tags: ,

Опис

Опис

Каиш за врат

Каиш за врат

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest