Каиш за пенис

1,290 ден.

Каишот е изработен од кожа. За Ваша удобност има дел за подесување на големината, како и копче за брзо ослободување по потреба. Удобен , безбеден и прилагоден на вашите потреби. Идеален избор за замена на прстените за пенис, особено за оние кои сакаат нитни и кожа.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Купете го овој производ со 10% попуст

 

 

ШИФРА 6700003020 Категорија: Tags: ,

Опис

Опис

Каиш за пенис

Каиш за пенис

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Каиш за пенис”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest