Попуст!

Двоен пенетратор делфин

1,390 ден. 990 ден.

Ова двојно невибрирачко дилдо е изработено од исклучително меко и еластично желе. Целосно е мазно, а краевите му се направени во вид на главички од делфин. Погодно е за вагинална и за анална стимулација, било да го упоребувате за соло мастурбација, или пак заедно со партнерот или партнерката со кои сакате да ги направите разновидни вашите сексуални игри. Се препорачува да го употребувате со презерватив, во случај да ги замените краевите со вашиот партнер. На желето му е потребна определена влажност за да остане мазно и лизгаво, и затоа ви препорачуваме употреба со силиконски лубрикант, или лубрикант на водена основа. Идеално е како за почетници во сексуалните игри, така и за оние поискусните.

Боја: Интензивно сина

Должина:30 см.

Дебелина: 2-2,5 см.

Материјал: Желе

Препорака: Ве молиме имајте предвид дека играчките од желе, силикон и клон-кожа не поднесуваат лубриканти на силиконска или глицеринска база и затоа доколку сакате да употребите лубрикант пожелно би било да употребите лубрикант на водена база. Играчките се лесни за одржување, се мијат со благ хидратантен сапун и вода или со спрецијално наменети средства за одржување на играчки од тој тип  Stimul8 и Splash Toy-Cleaner.

Опис

Опис

Двоен пенетратор делфин

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Двоен пенетратор делфин”

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

АКЦИЈА! ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ ДВД ДИСКОВИ ЦЕНИ ВЕЌЕ ОД 30 ДЕНАРИ!

СОВРШЕНИОТ КЛИТОРАЛЕН ЛИЖАЧ СЕГА И КАЈ НАС ЗА ЗАМО 2490 ДЕН.

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ПРИВАТНОСТА НИ Е СВЕТ ПРИНЦИП! Вашиот идентитет, желби и потреби кај нас се целосно заштитени.

200 МЛ. ЛУБРИКАНТ НА ВОДЕНА ОСНОВА MADE IN GERMANY САМО 790 ДЕН.

ОВОШНИ ПРЕЗЕРВАТИВИ ПО СУПЕР ЦЕНА!

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

КОШНИЧКА

Pin It on Pinterest