Попуст!

Бебидол со црни машнички и танга

2,090 ден. 290 ден.

Нежно, сексипилно комплетче кое ја отвара вашата романтична страна и ве прави да се чувствувате посакувано. Горниот дел е изработен од нежна бела чипка во вид на фустанче. Најдолу завршува со набрана лента од истиот материјал која е декорирана со црна тенка лента и машнички. Истата декорација ја има и на делот кај градите, а тенките врвки преминуваат и на прерамките. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер

Големина: S

 

ШИФРА 3000086326 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Опис

Бебидол со црни машнички и танга

Бебидол со црни машнички и танга

Дополнителни информации

Дополнителни информации

Големина

Боја

Прегледи (0)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Бебидол со црни машнички и танга”

КОШНИЧКА

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ПО ЦЕНИ ШТО ПОЧНУВААТ ОД 90 ДЕНАРИ

ДЕЧКО МИ Е СУПЕР ВО КРЕВЕТ! КЛИК ТУКА ЗА ДА ВИДИШ ШТО МУ ПОМОГНА!

ОПУШТАЧКИ СПРЕЈ ЗА СОВРШЕН АНАЛЕН СЕКС НА ПРИРОДНА БАЗА

СПРЕЈ ПРОТИВ ПРЕБРЗО СВРШУВАЊЕ НА ПРИРОДНА БАЗА

100% ДИСКРЕТНА И БРЗА ДОСТАВА! Пратката ви стигнува од име на физичко лице. На неа нема никаков друг знак. Просто, ЦЕЛОСНО НЕУТРАЛЕН ПАКЕТ.

ХЕРБАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЏОКЕР 250 ден

Pin It on Pinterest